RTledenlijst

Ronde Tafel

Arbeidszorg www.arbeidszorg.be

Ledenlijst Ronde Tafel Arbeidszorg

 

Voorzitter: Lodewijk De Witte

 

Vereniging van de Vlaamse provincies

Cultuur, Sport, Jeugd, Welzijn, Wonen, Ontwikkelingssamenwerking en Erediensten

Hilde Rekkers

Hilde.rekkers@vlaamseprovincies.be

 

 

Antwerpen

Provincie Antwerpen

Jo Bellens

Jo.bellens@provincieantwerpen.be

Wim De Weerd

Wim.deweerd@provincieantwerpen.be

 

Provinciaal overleg Arbeidszorg Antwerpen (POAZ)

Voorzitter: Nicole Van Houtven

nicole.van.houtven@fracarita.org

 

 

Limburg

PSAZ

Peter Reynders

Peter.reynders@arbeidszorglimburg.be

 

Miet Smeets

miet.smeets@limburg.be

 

 

Oost-Vlaanderen

Provincie Oost-Vlaanderen

Vertegenwoordiger: Gerda Huygebaert

gerda.huygebaert@oost-vlaanderen.be

 

Platform arbeidszorg Oost-Vlaanderen

Vertegenwoordiger: Gerda Huyghebaert

gerda.huygebaert@oost-vlaanderen.be

 

 

Vlaams Brabant

Provincie

Mieke Frans

Mieke.frans@vlaamsbrabant.be

 

Sien Raskin

Sien.raskin@vlaamsbrabant.be

 

 

West-Vlaanderen

Steunpunt

Koen Demuynck

Koen.demuynck@netwerkaccolade.be

 

Bianca Dewamme

wvl@arbeidszorg.be

 

Provincie

Kaat Decuypere

Kaat.decuypere@west-vlaanderen.be

 

 

Vlaams Welzijnsverbond

Rik Ouvry

rik.ouvry@fracarita.org

 

 

SST

Eva Verraes

Eva.verraes@sst.be

 

 

Groep Maatwerk

Marijke Stiers

marijke.stiers@groepmaatwerk.be

 

 

Zorgnet-Icuro

Alda Verbeek

Alda.verbeek@hieronymus.be

 

Yves Wuyts

yves.wuyts@zorgneticuro.be

 

 

FDGG

Paul Cornelissen

pc@fdgg.be

 

 

SOM, federatie van sociale ondernemingen

Anita Cautaers

anita.cautaers@som.be

 

Jan Raymaekers

Jan.r@dewroeter.be

 

Bies Henderickx

bies.henderickx@pegode.be

 

 

VVSG

Lokale economie en werkgelegenheid

Ann Jughmans

ann.jughmans@vvsg.be

 

 

VDAB

Lut Gailly

Lut.gailly@vdab.be

 

Sofie Vandermarliere

Sofie.vandermarliere@vdab.be

 

 

GTB

Afdeling Vlaams-Brabant

Jo Uytterhoeven

Jo.uytterhoeven@gtb-vlaanderen.be

 

Afdeling Oost-Vlaandere

nKarine Van Dessel

Karin.vandessel@gb-vlaanderen.be

 

 

Tracé Brussel

Tom Boel

tom.boel@tracebrussel.be

 

 

Copyright © All Rights Reserved